صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 131688
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

غزه، شهری در کشور فلسطین با بیش از 1.5 میلیون نفر جمعیت مدت هاست که به محاصره نیروها رژیم غاصب صهیونیستی در آمده است. ملت مظلوم و ستمدیده غزه این روزها در بدترین شرایط به سر می برند و از امکانات اولیه زندگی محرومند. به کدامین دلیل؟ چرا رژیم صهیونیستی مانع از ورود ضروریات زندگی به نوار غزه می شود؟ فقط به خاطر این که مردم غزه از حماس رای دادند و حمایت می کنند؟ مردم فلسطین حدود دو سال پیش و در انتخاباتی دموکراتیک که مجری آن دولت های غربی و تشکیلات خودگردان فلسطین بودند، حماس را به عنوان گروه حاکم بر کشور خود برگزیدند. آیا این خطای بزرگیست؟ در نوار غزه بزرگترین فاجعه انسانی چند دهه اخیر در حال رقم خوردن است و مجامع بین المللی در سکوت و خفگی کامل به سر می برند.به سازمان های بین المللی :

<!--[if !vml]--> <!--[endif]--> شمایی که همواره حتی برای کوچکترین حرفی که در مورد جعل و دروغ پردازی تاریخ توسط رژیم صهیونیستی به میان می آید قطعنامه صادر می کنید و اجازه نمی دهید که حتی کاری علمی در مورد نحوه شکل گیری رژیم صهیونیستی صورت گیرد. شمایی که همواره در مورد کوچکترین مسائل داخلی کشورهای مستقل همانند سوریه و لبنان و ایران و افغانستان و... به صدور بیانیه و قطعنامه دست می زنید!شمایی که همواره دم از حقوق بشر ولزوم رعایت حقوق انسان ها می زنید! آیا زمان آن نرسیده است که چشمان خود را باز کنید و واقعیات را ببنید! آیا ندیده اید گلوله ای را که در شکم نوزاد شیرخواره فرو رفته است؟ به راستی که «به کدامین گناه کشته شدند»؟ آیا اشک های زنان و کودکان مظلوم فلسطینی را در غزه نمی بینید که چگونه در فراغ پدر و شوهران و برداران و خواهران و مادران خود شیون سر می دهند و زاری می کنند؟ این را بدانید که عملکرد شما در حافظه تاریخی ملت ها ثبت خواهد شد و دیری نخواهد پایید که به سبب همین عملکرد جانبدارانه و یکسویه خود، فروپاشیده خواهید شد و نظامی جدید بر سازمان های بین المللی حاکم خواهد شد. نظامی مبتنی بر عدالت و رعایت حقوق انسان ها. چیزی که شما هیچ وقت حتی بویی از آن نبرده بودید!

به دولت های عربی :

<!--[if !vml]--> Arab Government <!--[endif]-->شما را چه شده است؟ شما که همواره فریاد ملت های عرب و اتحاد ملل عربتان گوش عالم را کر کرده است! چرا در مقابل این جنایات سخیف و ددمنشانه صهیونیست ها سکوت کرده اید؟ آیا مردم فلسطین و مسلمانان غزه هم نژاد و هم دین و هم جنس شما نیستند؟ آیا غیر از این است که حماس را خود مردم فلسطین برگزیدند؟ پس چرا برخی از شما دولت های عربی، همراه با کشورهای ظالمِ و زیاده خواه غربی، دست به تحریم حماس زدند و حتی در خفا و پشت پرده از محاصره غزه حمایت می کنند؟ به راستی کی می خواهید بیدار شوید؟ کی می خواهید از آلت دست بودن استکبار بیرون آیید؟ این را بدانید که موج بیداری اسلامی امروز در سرتاسر عالم در حال شکل گیریست و اگر شما خود را اصلاح نکنید، شک نکنید که وسیله ملت های خودتان برچیده خواهید شد و نظام های اسلامی بر کشورهایتان حاکم خواهد شد. با این موج ملل مسلمان دنیا همراه شوید قبل از این که این موج شما را غرق کند!

به حسنی مبارک و رژیمش در مصر :

<!--[if !vml]--> hosni mobarak <!--[endif]-->وضعیت شما بسیار بحرانیست. آیا انور سادات را به خاطر ندارید؟ آیا فراموش کرده اید که چگونه سینه اش توسط مبارز مسلمان و حق طلب، «شهید خالد اسلامبولی» شکافته شد؟ چرا از سرگذشت گذشتگان عبرت نمی گیرید؟

اما گویا شما می خواهید خود را به کوری و کری بزنید. آیا شما نمی توانید گذرگاه رفح را به سوی هم نوعان خود بگشایید؟ به راستی که می توانید! اما افسوس که ترس از صهیونیست ها و آمریکایی ها و دلداگی شما به آنان جرات این حرکت را از دل های شما برده است. و این را بدانید که این وعده راستین الهی است که زمین را بندگان مستضعف و ستمدیده و صالح خداوند به ارث خواهند برد.

پس بدانید که سقوط شما نیز نزدیک است!

به تو ای حسنی مبارک که 27 سال است در مصر حکومت می کنی و برای خودت دیکتاتوری راه انداخته ای! به تو هشدار می دهیم که سرگذشت فرعونیان و قبطیان همانا به جز مرگ و ذلت نخواهد بود و چه آتش ها و عذاب هایی که برای آنان در جهان آخرت مهیا نگشته است! پس یا مسیر خویش را عوض کنید یا در انتظار انقلابی دیگر و خروش خالد اسلامبولی ها باشید. و چه سرنوشت شومی در انتظارتان خواهد بود اگر چنین کنید.

<!--[if !vml]-->  <!--[endif]--> به رژیم صهیونیستی :

مگر مردم غزه با شما چه کرده اند؟ آیا غیر از این است که آن ها فقط حق انتخاب و زندگی می خواهند؟ پس چرا شما به این ابتدایی ترین حق آنان احترام نمی گذارید؟ آیا رواست که شما اجازه ورود محموله های خوراکی همانند شیر خشک و گوشت و ... را به نوار غزه نمی دهید؟ کودکان فلسطینی چه گناهی کرده اند که به خاطر کمبود مواد غذایی و بهداشتی باید جان خود را از دست دهند؟ آیا شما چنین ظلمی را بر کودکان خود بر می تابید؟ شما که داعیه دار حقوق بشر هستید پس چرا این چنین حقوق فلسطینیان و ساکنان نوار غزه را زیر پا می گذارید؟به مردمان عرب و مسلمانان جهان :

این را به خودمان و همه مسلمانان جهان می گوییم. به پا خیزید! زمان آن فرارسیده است که با اتحاد و همدلی به فریاد یاری طلبیِ مردم غزه لبیک گوییم. مردم مسلمان لبنان، مصر، سوریه، عراق، ایران، افغانستان، پاکستان، مالزی، اندونزی، کشورهای آفریقایی و اروپایی و آمریکای جنوبی و حتی مسلمانان آمریکا! باید همه دست به دست هم دهیم و به محاصره غزه پایان دهیم.

به مسلمانان غزه و فلسطین:

مردم مظلوم و ستمکشیده غزه و فلسطین این را بدانید که ما مسلمانان ایران و تمام نقاط جهان، شما را فراموش نکرده ایم و تا شکست کامل محاصره منطقه و کشور شما از پای نخواهیم نشست. ما در راه آزادی غزه و آرمان مشترکمان یعنی آزادی فلسطین، از پای نخواهیم نشست و به راهمان ادامه خواهیم داد.

دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387
ه گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی" خبرگزاری فارس، جمعی از وبلاگ‌نویسان کشورمان که پیش از این خروش وبلاگی "غزه ایستاده می‌میرد" را در وبلاگستان فارسی اجرا کرده بودند در حال حاضر با راه‌اندازی یک بمب‌گوگلی اعتراض خود را نسبت به شدت گرفتن جنایات رژیم غاصب قدس افزایش دادند.
برپایه این خبر تاکنون بسیاری از خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری و وبلاگ‌ها حمایت‌ خود را از راه‌اندازی بمب‌گوگلی غزه اعلام کرده‌اند.
موسسه آرماگدون،راه اینجاست،سایت خبری تحلیلی فرهنگ انقلاب اسلامی،اخبار فن آوری اطلاعات و ارتباطات،روزنامه خراسان،ترمه،اینجا شلمچه است به گوشم،وبلاگ شخصی جواد وکیلی،مهاجر،مجمع وبلاگ نویسان مسلمان،بشیجی دیده بیدار عشق است،رجا نیوز،خبرگزاری شبستان،دیار رنج فرهنگ مقاومت و ایثار،عاملی،سایت رسمی عشرت شایق نماینده هفتمین دوره مجلس،خبرگزاری فارس، سلام اسلامشهر، دوکلمه حرف حساب،خبرگزاری ایکنا،Digg،مکاشفه،سیب خوشبو،رجایی‌زمان، داداشی، وب، سلوک، همکلاسی،اسلام در اروپا، خبرگزاری آفتاب،حماسه سازان، پایگاه دوستداران هلالی،شاهد، رازخون، ایران خبر، عصر ایران، بی‌سایبان،منتظر،محبان،ثارالله،رصدخانه،محمد صدارت،تریبون آزاد،hablolmatin ،انارنت،بسیج جهانی،برپدر و مادر صهیونیسیم لعنت،با اخلاقی بیا تو،لاله گون،تفتیش،دستنوشته‌های یک برنامه‌نویس،رسا نیوز،هشام برهمت،گل نرگس،سرای حقیقت، فصل انتظار،مجراد،دانلود،حبل المتین،LIGHT UP GAZA ،زخم عتیق،آینده روشن، ورقا،کانون وبلاگ نویسان مذهبی،مانشت،تجربه های دینی و عرفانی،حامی،آخرینها،معلم فراری،دلم گرفت ای همنفس،فصل آگاهی،خبرخانه ثائر،از تبار آسمان، اسماعیل نیوز، دنیای جوانی، فصل آگاهی، پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی، وبلاگ نیوز و... برخی از حامیان طرح بمب‌گوگلی غزه هستند.
همچنین دیگر کاربران فضای مجازی می‌توانند در راستای حمایت از این خروش خودجوش، نشانی این بمب گوگلی را در وبلاگ و یا وب‌سایت خود قرار داده تا رتبه این صفحه در سایت گوگل به نسبت بیشتر شود.
برای مشاهده بمب گوگلی غزه به نشانی اینترنتی http://www.gaza.ir/ مراجعه کنید.
دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387
شما می توانید با قرار دادن لینک این سایت در وبسایت خود حمایت خود را از مظلومان غزه اعلام کنید. بدین صورت که سایت را با دو نام "غزه" و " "gaza" در وبسایت خود و به آدرس http://gaza.ir لینک می کنید. البته با توجه به رسالت سایت که همان قرار گرفتن در صدر نتایج جستجوی واژه gaza در موتورهای جستجوست، طبیعتاً لینک انگلیسی در اولویت می باشد. به امید شکسته شدن هر چه زودتر محاصره غزه...
دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387

کدام حقوق بشر؟

کدام آزادی؟

کدام دمکراسی؟

کدام وجدان؟

کجایند سازمان ها ی مدعی از حمایت کودکان؟

یونیسف ؟

سازمان ملل؟

همه این سوال ها وهزاران سوال دیگر سوالاتی هستند که در برابر فاجعه انسانی غزه جوابی ندارند.

 ای بی تمدن ها چرا در غزه هیچ سوختی نباید باشد که این مظلومان کتاب هایشان را ورق ورق کرده وسوخت خود را تامین کنند.

ای سازمان های جهانی چرا دربرابر این فاجعه انسانی غزه سکوت کرده اید وقطعنامه صادر نمی کنید شما که در صدور قطعنامه یدی دراز دارید؟

ای صلیب بر گردنان کجایید ؟ملائک صلیب سرختان کجایند ؟آنها که به مرزها وجنگ ها کاری ندارند وهمواره یاری  رسان مردم اند

بیماران غزه یکی پس از دیگری به عرش اعلی می روند و کسی نیست که آنها را نجات دهد.

نمیدانم که چرا همه خوابیده اند تنها مردم غزه بیدارند

آری نمی دانم نمی دانم چرا آن کودک به خاک وخون کشیده شده نمی خوابد

نمیدانم چراآن کودک گرسنه نمی خوابد

نمی دانم که چرا روز در غزه شب است

نمیدانیم که چرا مردم غزه سوخت ندارند

نمی دانم که چرا دارو ندارند

نمی دانم که چرا برق ندارند

نمیدانم که چرا تونل حفر کرده اند

آری من نمیدانم نمی دانم ولی چرا کشور های غربی که کوچکترین اخبار جهان را مخابره میکنند جوابی برای این همه پرسش ها بی جواب ندارند

البته این سوالات وسوالاتی که همه آنها را مطرح می کنند را هیچ یک از سردمداران جهان از جمله آمریکا واسرائیل جوابی برایشان ندارند.

ولی کودکان غزه خواهران ومادران ما در غزه  برای یکایک آنها پاسخی قاطع ودندان شکن دارند آنها جوب تمال سوال های بی پاسخ ما را دارند ولی کو گوشی شنوا که پاسخ های آنها را بشنود.

ولی من پیام مردم ایران رابه مردم غزه می رسانم وبه آنها می گوییم آگاه باشید  که قلب تمام ما برای شما می تپد وان شالله روزی خواهد رسید که سفیر عدالت آسایش عالمیان مهدی موعود خواهد آمد وتمامی سرکشان وظالمان را یکی پس ازدیگری گردن خواهد زد وعدل وداد را به معنای واقعی در جهان بر پا خواهد ساخت

به امید روزی که صلح واقعی تحقق یابد.

وچه خوش می نویسد وبلاگ نویس تبیانی در رابطه با  فاجعه انسانی غزه

دل عاشقان کباب است بیا مهدی جان          غزه در رنج وعذاب است بیا مهدی جان

پرشدازجور وجفا ارض وسمامهدی جان          تو بیاور به جهان صلح وصفا مهدی جان

دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387
به گزارش شبکه ایران، ناصر حجازی که از چهار هفته پیش مذاکرات خود را با مدیران ابومسلم آغاز کرده بود روز جمعه قید مربیگری در این تیم بحران را زده را زد تا امیر حسین پیروانی به عنوان سرمربی ابومسلم در لیگ کار خود را به شکل رسمی آغاز کند.پس از اعلام این خبر شایعات مختلفی در محافل خبری درباره دلایل تصمیم حجازی از ادامه همکاری با ایومسلم مطرح شد که مهمترین این شایعات واهمه ناصر حجازی از شکست مقابل استقلال و صبا در هفته‌های پیش روست.یک مقام آگاه در باشگاه ابومسلم در این خصوص می‌گوید: "ناصر حجازی با پیش کشیدن قراردادش با شبکه دبی اسپورت امارات به نوعی از حضور در برابر استقلال و صبا باتری شانه خالی کرد تا اگر ابومسلم در این دو بازی بازنده میدان بود نام حجازی به عنوان متهم شماره یک مطرح نشود."وی که تمایلی به ذکر نامش ندارد؛ در ادامه توضیح داد:" ناصر حجازی که پیش از این مبلغ 40 میلیون تومان به عنوان پیش قرارداد دریافت کرده بود به مدیران ابومسلم اعلام کرد حاضرم این پول را به شما برگردانم تا امیرحسین پیروانی را به عنوان سرمربی انتخاب کنید."وی با انتقاد از ناصر حجازی به دلیل پایبند نبودن به مفاد قراردادش اعلام کرد: "اگر حجازی با ابومسلم به میدان می‌آمد مطمئنا ابومسلم بازنده میدان در برابر استقلال و صبا نبود اما حرکت حجازی نشان داد چرا وی تا به حال به عنوان یک مربی موفق در جامعه مطرح نشده و هر بار که در شرایط بحرانی قرار‌می گیرد از زیربار مسئولیت شانه خالی ‌می‌کند. حجازی از این موضوع واهمه داشت که اگر در برابر تیم امیر قلعه نویی و فیروز کریمی نتیجه نگیرد دیگر نمی‌تواند از آنها انتقاد کند و خود را به گزینه‌ای بهتر از آنها معرفی کند."

این موضع گیری  در شرایطی از سوی دست اندرکاران باشگاه ابومسلم صورت می‌گیرد که کانون هواداران ابومسلم به مدیریت باشگاه هشدار داده است اگر ابومسلم در بازی فردا  برابر استقلال نتیجه نگیرد آنها مقصر اصلی در این ماجرا را مصطفی بنی‌اسد مدیرعامل باشگاه قلمداد می‌کنند چون وی از ابتدای فعالیتش تا به حال نزدیک به 5 مربی را به عنوان سرمربی به ابومسلم آورده و هیچ یک از آنها نتوانسته‌اند با بی‌ثباتی مدیریت در ابومسلم به موفقیت دست یابن

دسته ها : لیگ برتر
يکشنبه هفدهم 9 1387
دیشب یکی از برنامه های تلخ ورزش از نگاه 2 روی آنتن رفت و تلاش جهانگیر کوثری برای آنکه مثل همیشه با روحیه خاصش، همه را به هم وصل کند ثمر نداد تا پایانی تلخ برای خبرنگاران رقم بخورد. برنامه ای که چند موضوع توام در آن مطرح شد:
1- در این برنامه کسی توقع ندارد با وجود حضور فردی مثل کوثری که عمری را در مطبوعات سپری کرده، کسی به خود اجازه توهین به خبرنگاران را بدهد، اما در برنامه دیشب جوانی که به نظر می رسد تازه دوران نوجوانی اش را پشت سر گذاشته به خود اجازه داد خیلی راحت به خبرنگاران توهین و آنها را مغرض و کینه توز معرفی کند. البته این روزها این گونه برخوردها به ارزشی بزرگ تبدیل شده و نمی توان آن جوان را مقصر دانست. به هر حال در شرایطی که خبرنگاران را می زنند و رئیس کمیته انضباطی به دلیل داشتن کاور (آن هم بالای جایگاه ویژه) او را خبرنگار نمی داند و بعد هم ضارب، به دلیل تغییر جو حاکم بر ورزش، طلبکار می شود، هرکسی علاقه مند می شود داخل گود بیایدو به نوبه خود ضربه ای بزند.
2- دکتر شریفی که با آن اظهار نظر عجیب و غریبش در حاشیه کمیته انضباطی همه اهالی فوتبال را شگفت زده کرد، حالا به دنبال این است که راهی برای فرار همشهری اش پیدا کند. او دیشب بارها و بارها با اشاره چشم و ابرو به خداداد فهماند که کارها را به او واگذار کند و تمام این حرکات صورت در مقابل دوربین آن هم با نمای نزدیک به نمایش درآمد تا حرف های پایانی دکتر شریفی چندان برای ببیندگان عجیب نباشد.
3- رئیس کمیته انضباطی در خاتمه حرف هایش جمله ای گفت که رای او را مشخص کرد. چه آن خبرنگار به تهران بیاید چه نیاید مشخص است او چه حکمی صادر می کند. شریفی گفت «آقای عزیزی از آقای کیومرث هاشمی گلایه نداشته باشند. ایشان حرفشان را با یک شرط بیان کرده بودند. آقای هاشمی گفته بودند اگر آقای عزیزی این کار را کرده باید کنار برود. اینکه شما این کار را کرده اید یا نه وظیفه من است و من باید حقیقت آن را مشخص کنم. عجول نباشید و اجازه بدهید من کارم را بکنم.»
در این شرایط چه نتیجه ای می توان گرفت؟
4- بعد از آنکه بخشی از حقایق در برنامه پنجشنبه 90 روشن شد و عادل گفت که پیروانی تایید کرده خداداد در حدود یک دقیقه با او صحبت کرده، خداداد در بخش آخر برنامه دیشب به بخش دیگری از حقیقت اشاره کرد و گفت «من در این درگیری حضور داشته ام» تا مشخص شود ادعایی که در برنامه دوشنبه شب 90 در بحث تلفنی با محمدی داشته و هرگونه دخالت در درگیری را نفی کرده حقیقت نداشته است.
5- خبر آنلاین در این ماجرا نه در موضع حمایت از خبرنگار شیرازی و نه در موضع خصمانه با خداداد و تنها به دلیل حقایقی که پنهان ماند، خداداد را در برابر خود دید. ما نه طراح تئوری اسطوره کشی هستیم و نه پیرو این سیاست، اما حرف های خداداد در جلسه کمیته انضباطی، دو برنامه هفته گذشته 90 و همین طور برنامه دیشب ورزش از نگاه تفاوت هایی فاحش با هم دارند و مشخص است این بار خداداد نمی خواهد مثل همیشه خودش، برخوردی صادقانه داشته باشد.
يکشنبه هفدهم 9 1387

رییس فدراسیون فوتبال با انتقاد از مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ‪AFC‬ اعلام کرد: معلوم نیست برچه اساسی ایران را از بین تیم‌های برتر آسیا جدا کرده اند.

علی کفاشیان شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا نخستین اقدام این فدراسیون در دفاع از جایگاه تیم ملی کشورمان در قاره کهن را ارسال نامه ای به مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ذکر کرد و گفت: از آنان خواسته ایم تا دلایل این اقدام خود را بازگو کنند.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: براساس آخرین آمار ارایه شده از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) ، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران با ‪/۴۶‬ ‪ ۳۳‬امتیاز پس از کشور ژاپن در رده بندی تیم‌های آسیایی دوم است و به عنوان یکی از سه تیم برتر قاره آسیا معرفی شده است.

وی تصریح کرد: علت این اقدام کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز برای ما نیز مشخص نشده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سایت ساکرنت روز جمعه مطلبی از محمد بن همام رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر کرد که وی در آن اعلام کرده بود استرالیا به جمع کشورهای برتر فوتبال آسیا یعنی ژاپن، کره جنوبی و عربستان سعودی پیوسته است و ایران مثل بحرین، عراق و امارات عربی متحده در رده دوم قرار دارد.

فوتبال ایران در گذشته بارها توسط مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا کم ارزش شمرده شده است.

در آخرین مورد از این دست، ‪ AFC‬در یک سیدبندی غلط براساس نتایج به دست آمده در جام جهانی ‪ ،۲۰۰۶‬تیم ایران را بعد از تیم‌های استرالیا، کره جنوبی، ژاپن و عربستان سعودی، در سید پنجم قرار داد.

سپس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا)، این سیدبندی را تصحیح کرد و ایران را در سید سوم قرار داد در حالیکه ژاپن در سید چهارم و عربستان سعودی در سید پنجم قرار گرفتند.

تیم ملی فوتبال ایران به عنوان سومین تیم آسیا به درستی در مکان چهل و چهارم رده بندی فیفا قرار دارد و با حدنصاب ‪ ،۳۳/۴۶۸‬بعد از ژاپن بهترین متوسط رده بندی را در چهار سال گذشته به خود اختصاص داده است.

يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، در حالی پیش از این مسئولان باشگاه استقلال تهران با پیشنهاد اتحادیه فوتبال، قرار بود در دو بازی خیر خواهانه مقابل دو تیم گیلانی برگزار کنند اما مسئولان باشگاه تهرانی از انجام این بازی ها انصراف داد.
طی توافقات قبلی قرار بود آبی پوشان روز پنج شنبه 28 آذر ماه مقابل داماش گیلان قرار بگیرد و روز جمعه در دومین بازی نیز به مصاف ملوان برود.
عواید حاصل از برگزاری این دو مسابقه قرار بود به مهرداد زهری، بازیکن سابق تیم‌های گیلانی و همینطور ملی پوش تیم های امید و جوانان ایران اختصاص خواهد یافت.
زهری به دلیل یک حادثه ناخواسته در زندان به سر می برد و جمعی اهالی فوتبال تلاش گسترده ای برای جمع آوری مبلغ دیه و آزادی او آغاز کرده اند.
این در حالی بود که پیش از این واعظ آشتیانی و امیر قلعه نویی، مدیرعامل و سرمربی باشگاه استقلال، با توجه به شرایط زهری از برگزاری این مسابقات خیریه استقبال کرده بودند.
با توجه به شرایط پیش آمده و انصراف آبی پوشان اتحادیه فوتبال کشورمان به دنبال یک جایگزین مناسب برای انجام این دیدار های خیرخواهانه است.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش شبکه ایران، "نادر فریادشیران" در گفت و گو با شبکه ایران گفت: "پس از انتخاب محمد مایلی کهن به عنوان سرمربی تیم سایپا من هم مانند همیشه در کنار او خواهم بود تا اگر کمکی از دستم برآمد در راستای موفقیت تیم سایپا انجام دهم. البته خیلی‌‏ها دوست ندارند ما با هم کار کنیم اما هیچ گاه نمی‌توانند به هدف خود برسند چرا که من همیشه به او وفادار خواهم بود." وی در ادامه  توضیح داد: "تیم سایپا عنوان قهرمانی دو سال قبل لیگ برتر را یدک می‌کشد. ما باید تلاش کنیم هر چه سریع‌تر وضعیت تیم سایپا را از رده شانزدهم ارتقاء دهیم. چرا که جایگاه تیم سایپا این نیست.خوشبختانه ما شناخت کافی روی این تیم داریم چرا که 80 درصد بازیکنان در گذشته شاگرد خودمان بوده‌اند و ما به توانایی‌های آنها اشراف داریم. همین مساله می‌تواند بعث شود ما راحت‌تر کنار هم کار کنیم."دستیار محمد مایلی‌‏کهن در خصوص برخی اخبار در خصوص اخراج چند بازیکن توسط محمد مایلی کهن به دلیل انتقادات آنها نسبت به انتخاب محمد مایلی کهن گفت: "مطمئن باشید ما هیچ بازیکنی را در نیم فصل در لیست اخراج قرار نخواهیم داد مگر اینکه پس از حضور مایلی کهن نفراتی بخواهند بنا به هر دلیلی بی انضباطی کنند."

فریادشیران در پاسخ به این سوال که آیا اختلافات محمد مایلی کهن با علی دایی عضو هیات مدیره این باشگاه کار را برای فعالیت سخت نخواهد کرد، گفت: "بعید می‌‏دانم چنین اتفاقی بیفتد. به هر حال دایی حرمت پیشکسوت را حفظ می‌‏کند و مایلی‌‏کهن نیز با گذشت خود، تلاش خواهد کرد تیم سایپا را به جایگاه واقعی‌اش برساند. ضمن اینکه محمد مایلی کهن را اعضای هیات مدیره سایپا انتخاب کرده‌اند که علی دایی هم جزو آنهاست."

يکشنبه هفدهم 9 1387
شهریاری در گفت و گو با شبکه ایران گفت:"تصمیم انتخاب مایلی‌کهن به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا با نظر هیات مدیره بوده و پس از بررسی گزینه‌های مختلف از سوی هیات مدیره، در نهایت با مایلی کهن به توافق رسیدیم."  وی درباره‌ موافقت علی دایی با این انتخاب نیز گفت:"زمانی که سرمربی تیم معرفی می‌شود، طبیعی است که این کار با نظر اعضای هیات مدیره صورت گرفته است و ما نمی‌توانیم نظر تک تک اعضا و اینکه حرف‌های آنها چه بوده است را بیان کنیم. مایلی کهن از روز شنبه در تمرینات سایپا حاضر می‌شود و همکارانش را نیز خودش انتخاب خواهد کرد." شهریاری درباره‌ احتمال کناره‌گیری علی دایی از هیات مدیره باشگاه سایپا پس از انتخاب محمد مایلی کهن گفت:" اصلا از چنین موضوعی خبرندارم."  مددی، مدیر روابط عمومی باشگاه سایپا نیزدر این خصوص گفت: علی دایی در سفر حج به سر می‌برد و بی‌تردید چنین خبری واقعیت ندارد زیرا او نمی‌تواند در چنین شرایطی، تصمیمی درباره‌ استعفای خود اعلام کرده باشد.  

با این حال بنا به اعلام باشگاه سایپا کرج سرمربی تیم به شکل رسمی به بازیکنان معرفی خواهد شد و محمد مایلی کهن به همراه نادر فریاد شیران فعالیت خود را در این تیم آغاز خواهند کرد.

يکشنبه هفدهم 9 1387
X